RMCS0805FT1K10
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCS0805FT1K10
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.1K OHM 1% 1/8W 0805
listoch: RMCS0805FT1K10.pdf
  • správa
Špecifikácie RMCS0805FT1K10
Číslo dielu RMCS0805FT1K10 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1.1K OHM 1% 1/8W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2666103 pcs Dátový hárok RMCS0805FT1K10.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria RMCS odpor 1.1 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm) Vlastnosti Anti-Sulfur
Poruchovosť - Detailný popis 1.1 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thick Film