RMCS0603FT2K43
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCS0603FT2K43
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.43K OHM 1% 1/10W 0603
listoch: RMCS0603FT2K43.pdf
  • správa
Špecifikácie RMCS0603FT2K43
Číslo dielu RMCS0603FT2K43 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.43K OHM 1% 1/10W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3973489 pcs Dátový hárok RMCS0603FT2K43.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria RMCS odpor 2.43 kOhms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm) Vlastnosti Anti-Sulfur
Poruchovosť - Detailný popis 2.43 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film