RMCS0402FT60K4
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCS0402FT60K4
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 60.4K OHM 1% 1/16W 0402
listoch: RMCS0402FT60K4.pdf
  • správa
Špecifikácie RMCS0402FT60K4
Číslo dielu RMCS0402FT60K4 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 60.4K OHM 1% 1/16W 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4315573 pcs Dátový hárok RMCS0402FT60K4.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0402 Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
séria RMCS odpor 60.4 kOhms
Výkon (watty) 0.063W, 1/16W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.016" (0.40mm) Vlastnosti Anti-Sulfur
Poruchovosť - Detailný popis 60.4 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film