RMCP2010JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCP2010JT100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCP2010JT100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 5% 1W 2010
listoch: 1.RMCP2010JT100R.pdf2.RMCP2010JT100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
8000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCP2010JT100R
Číslo dielu RMCP2010JT100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100 OHM 5% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1614616 pcs Dátový hárok 1.RMCP2010JT100R.pdf2.RMCP2010JT100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
séria RMCP odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Ostatné mená RMCP2010JT100R-ND
RMCP2010JT100RTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm)
Vlastnosti Automotive AEC-Q200 Poruchovosť -
Detailný popis 100 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film zloženie Thick Film