RMCP2010FT3R09
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCP2010FT3R09 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCP2010FT3R09
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 3.09 OHM 1% 1W 2010
listoch: 1.RMCP2010FT3R09.pdf2.RMCP2010FT3R09.pdf
  • správa
Špecifikácie RMCP2010FT3R09
Číslo dielu RMCP2010FT3R09 Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES SMD 3.09 OHM 1% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 655506 pcs Dátový hárok 1.RMCP2010FT3R09.pdf2.RMCP2010FT3R09.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 1W
Napätie - porucha 2010 Hrúbka (Max) ±200ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) séria RMCP
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia 2010 (5025 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Výrobné číslo výrobcu RMCP2010FT3R09
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200
FIFO je 2 Rozšírený popis 3.09 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1% popis RES SMD 3.09 OHM 1% 1W 2010