RMCP2010FT169R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCP2010FT169R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCP2010FT169R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 169 OHM 1% 1W 2010
listoch: 1.RMCP2010FT169R.pdf2.RMCP2010FT169R.pdf
  • správa
Špecifikácie RMCP2010FT169R
Číslo dielu RMCP2010FT169R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 169 OHM 1% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 787126 pcs Dátový hárok 1.RMCP2010FT169R.pdf2.RMCP2010FT169R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
séria RMCP odpor 169 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200
Poruchovosť - Detailný popis 169 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film