RMCP2010FT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCP2010FT100K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCP2010FT100K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 1% 1W 2010
listoch: 1.RMCP2010FT100K.pdf2.RMCP2010FT100K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCP2010FT100K
Číslo dielu RMCP2010FT100K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100K OHM 1% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 748265 pcs Dátový hárok 1.RMCP2010FT100K.pdf2.RMCP2010FT100K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
séria RMCP odpor 100 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200
Poruchovosť - Detailný popis 100 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
zloženie Thick Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RMCP2010FT102R
RMCP2010FT102R
výrobcovia: Stackpole Electronics, Inc.
popis: RES 102 OHM 1% 1W 2010
Skladom: 817295 pcs
Stiahnuť ▼: RMCP2010FT102R.pdf
RFQ
RMCP1210JT560R
RMCP1210JT560R
popis: RES 560 OHM 5% 1/2W 1210
Skladom: 3465772 pcs
Stiahnuť ▼: RMCP1210JT560R.pdf
RFQ
RMCP1CG
RMCP1CG
výrobcovia: Hammond Manufacturing
popis: PANEL FRONT 16.7X1.73X0.5" BE/GY
Stiahnuť ▼: RMCP1CG.pdf
RMCP2010FT107K
RMCP2010FT107K
popis: RES 107K OHM 1% 1W 2010
Stiahnuť ▼: RMCP2010FT107K.pdf
RMCP2010FT102K
RMCP2010FT102K
popis: RES 102K OHM 1% 1W 2010