RMCP1206FT249R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCP1206FT249R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 249 OHM 1% 1/3W 1206
listoch: RMCP1206FT249R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCP1206FT249R
Číslo dielu RMCP1206FT249R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 249 OHM 1% 1/3W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3689186 pcs Dátový hárok RMCP1206FT249R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria RMCP odpor 249 Ohms
Výkon (watty) 0.333W, 1/3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200
Poruchovosť - Detailný popis 249 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film