RMCF2512FT698K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT698K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF2512FT698K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 698K OHM 1% 1W 2512
listoch: 1.RMCF2512FT698K.pdf2.RMCF2512FT698K.pdf
  • správa
Špecifikácie RMCF2512FT698K
Číslo dielu RMCF2512FT698K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 698K OHM 1% 1W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1399375 pcs Dátový hárok 1.RMCF2512FT698K.pdf2.RMCF2512FT698K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
séria RMCF odpor 698 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200
Poruchovosť - Detailný popis 698 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film