RMCF2512FT511R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT511R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF2512FT511R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 511 OHM 1% 1W 2512
listoch: 1.RMCF2512FT511R.pdf2.RMCF2512FT511R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
8000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF2512FT511R
Číslo dielu RMCF2512FT511R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 511 OHM 1% 1W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1744268 pcs Dátový hárok 1.RMCF2512FT511R.pdf2.RMCF2512FT511R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
séria RMCF odpor 511 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Ostatné mená RMC 1 511 1% R