RMCF2010FT52K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT52K3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF2010FT52K3
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 52.3K OHM 1% 3/4W 2010
listoch: 1.RMCF2010FT52K3.pdf2.RMCF2010FT52K3.pdf
  • správa
Špecifikácie RMCF2010FT52K3
Číslo dielu RMCF2010FT52K3 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 52.3K OHM 1% 3/4W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1745639 pcs Dátový hárok 1.RMCF2010FT52K3.pdf2.RMCF2010FT52K3.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
séria RMCF odpor 52.3 kOhms
Výkon (watty) 0.75W, 3/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200
Poruchovosť - Detailný popis 52.3 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film