RMCF2010FT3R40
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT3R40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF2010FT3R40
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.4 OHM 1% 3/4W 2010
listoch: 1.RMCF2010FT3R40.pdf2.RMCF2010FT3R40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF2010FT3R40
Číslo dielu RMCF2010FT3R40 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3.4 OHM 1% 3/4W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1709792 pcs Dátový hárok 1.RMCF2010FT3R40.pdf2.RMCF2010FT3R40.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
séria RMCF odpor 3.4 Ohms
Výkon (watty) 0.75W, 3/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Ostatné mená RMC 1/2 3.4 1% R