RMCF2010FT200R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT200R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF2010FT200R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 200 OHM 1% 3/4W 2010
listoch: 1.RMCF2010FT200R.pdf2.RMCF2010FT200R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF2010FT200R
Číslo dielu RMCF2010FT200R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 200 OHM 1% 3/4W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1401070 pcs Dátový hárok 1.RMCF2010FT200R.pdf2.RMCF2010FT200R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
séria RMCF odpor 200 Ohms
Výkon (watty) 0.75W, 3/4W obal Original-Reel®
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Ostatné mená RMCF2010FT200RDKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm)
Vlastnosti Automotive AEC-Q200 Poruchovosť -
Detailný popis 200 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film zloženie Thick Film