RMCF1210FT82K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT82K5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF1210FT82K5
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82.5K OHM 1% 1/3W 1210
listoch: 1.RMCF1210FT82K5.pdf2.RMCF1210FT82K5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF1210FT82K5
Číslo dielu RMCF1210FT82K5 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 82.5K OHM 1% 1/3W 1210 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3932661 pcs Dátový hárok 1.RMCF1210FT82K5.pdf2.RMCF1210FT82K5.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
séria RMCF odpor 82.5 kOhms
Výkon (watty) 0.333W, 1/3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1210 (3225 Metric) Ostatné mená RMC 1/4 82.5K 1% R