RMCF1210FT604R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT604R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF1210FT604R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 604 OHM 1% 1/2W 1210
listoch: 1.RMCF1210FT604R.pdf2.RMCF1210FT604R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF1210FT604R
Číslo dielu RMCF1210FT604R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 604 OHM 1% 1/2W 1210 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3066761 pcs Dátový hárok 1.RMCF1210FT604R.pdf2.RMCF1210FT604R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
séria RMCF odpor 604 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 1210 (3225 Metric) Ostatné mená RMCF1210FT604RCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm)
Vlastnosti Automotive AEC-Q200 Poruchovosť -
Detailný popis 604 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film zloženie Thick Film