RMCF1206FT910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT910R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF1206FT910R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 910 OHM 1% 1/4W 1206
listoch: 1.RMCF1206FT910R.pdf2.RMCF1206FT910R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF1206FT910R
Číslo dielu RMCF1206FT910R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 910 OHM 1% 1/4W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4397051 pcs Dátový hárok 1.RMCF1206FT910R.pdf2.RMCF1206FT910R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria RMCF odpor 910 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Original-Reel®
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená RMCF1206FT910RDKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm)
Vlastnosti Automotive AEC-Q200 Poruchovosť -
Detailný popis 910 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film zloženie Thick Film