RMCF1206FT511R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT511R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF1206FT511R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 511 OHM 1% 1/4W 1206
listoch: 1.RMCF1206FT511R.pdf2.RMCF1206FT511R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF1206FT511R
Číslo dielu RMCF1206FT511R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 511 OHM 1% 1/4W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9795648 pcs Dátový hárok 1.RMCF1206FT511R.pdf2.RMCF1206FT511R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria RMCF odpor 511 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená RMC 1/8 511 1% R