RMCF1206FT40R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT40R2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF1206FT40R2
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 40.2 OHM 1% 1/4W 1206
listoch: 1.RMCF1206FT40R2.pdf2.RMCF1206FT40R2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF1206FT40R2
Číslo dielu RMCF1206FT40R2 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 40.2 OHM 1% 1/4W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7744163 pcs Dátový hárok 1.RMCF1206FT40R2.pdf2.RMCF1206FT40R2.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria RMCF odpor 40.2 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená RMC 1/8 40.2 1% R