RMCF1206FT100R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF1206FT100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF1206FT100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 100 OHM 1% 1/4W 1206
listoch: 1.RMCF1206FT100R.pdf2.RMCF1206FT100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF1206FT100R
Číslo dielu RMCF1206FT100R Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES SMD 100 OHM 1% 1/4W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4665110 pcs Dátový hárok 1.RMCF1206FT100R.pdf2.RMCF1206FT100R.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.25W, 1/4W
Napätie - porucha 1206 Hrúbka (Max) ±100ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) séria RMCF