RMCF1206FG100R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF1206FG100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF1206FG100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 100 OHM 1% 1/4W 1206
listoch: 1.RMCF1206FG100R.pdf2.RMCF1206FG100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF1206FG100R
Číslo dielu RMCF1206FG100R Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES SMD 100 OHM 1% 1/4W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5728694 pcs Dátový hárok 1.RMCF1206FG100R.pdf2.RMCF1206FG100R.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.25W, 1/4W
Napätie - porucha 1206 Hrúbka (Max) ±100ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) séria RMCF
Stav RoHS Cut Tape (CT) polarizácia 1206 (3216 Metric)
Ostatné mená RMCF1206FG100RCT Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Výrobné číslo výrobcu RMCF1206FG100R Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm)
Vlastnosti Automotive AEC-Q200 FIFO je 2
Rozšírený popis 100 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1%
popis RES SMD 100 OHM 1% 1/4W 1206 Povlak, typ puzdra Thick Film