RMCF0805FT23K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT23K7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF0805FT23K7
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 23.7K OHM 1% 1/8W 0805
listoch: 1.RMCF0805FT23K7.pdf2.RMCF0805FT23K7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF0805FT23K7
Číslo dielu RMCF0805FT23K7 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 23.7K OHM 1% 1/8W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12836724 pcs Dátový hárok 1.RMCF0805FT23K7.pdf2.RMCF0805FT23K7.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria RMCF odpor 23.7 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená RMC 1/10 23.7K 1% R