RMCF0805FG10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FG10K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF0805FG10K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10K OHM 1% 1/8W 0805
listoch: 1.RMCF0805FG10K0.pdf2.RMCF0805FG10K0.pdf
  • správa
Špecifikácie RMCF0805FG10K0
Číslo dielu RMCF0805FG10K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10K OHM 1% 1/8W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11296192 pcs Dátový hárok 1.RMCF0805FG10K0.pdf2.RMCF0805FG10K0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria RMCF odpor 10 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená RMC 1/10 10K 1% G