RMCF0603FT511R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT511R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF0603FT511R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 511 OHM 1% 1/10W 0603
listoch: 1.RMCF0603FT511R.pdf2.RMCF0603FT511R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF0603FT511R
Číslo dielu RMCF0603FT511R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 511 OHM 1% 1/10W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12039116 pcs Dátový hárok 1.RMCF0603FT511R.pdf2.RMCF0603FT511R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
séria RMCF odpor 511 Ohms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal Cut Tape (CT)