RMCF0603FT23K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT23K7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF0603FT23K7
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 23.7K OHM 1% 1/10W 0603
listoch: 1.RMCF0603FT23K7.pdf2.RMCF0603FT23K7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF0603FT23K7
Číslo dielu RMCF0603FT23K7 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 23.7K OHM 1% 1/10W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19151670 pcs Dátový hárok 1.RMCF0603FT23K7.pdf2.RMCF0603FT23K7.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
séria RMCF odpor 23.7 kOhms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená RMCF 1/16 23.7K 1% R