RMCF0402FT357R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT357R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF0402FT357R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 357 OHM 1% 1/16W 0402
listoch: 1.RMCF0402FT357R.pdf2.RMCF0402FT357R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
30000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF0402FT357R
Číslo dielu RMCF0402FT357R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 357 OHM 1% 1/16W 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25213716 pcs Dátový hárok 1.RMCF0402FT357R.pdf2.RMCF0402FT357R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0402 Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
séria RMCF odpor 357 Ohms
Výkon (watty) 0.063W, 1/16W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Ostatné mená RMCF 1/16S 357 1% R