RMCF0402FT23K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT23K2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF0402FT23K2
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 23.2K OHM 1% 1/16W 0402
listoch: 1.RMCF0402FT23K2.pdf2.RMCF0402FT23K2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF0402FT23K2
Číslo dielu RMCF0402FT23K2 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 23.2K OHM 1% 1/16W 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14775679 pcs Dátový hárok 1.RMCF0402FT23K2.pdf2.RMCF0402FT23K2.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0402 Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
séria RMCF odpor 23.2 kOhms
Výkon (watty) 0.063W, 1/16W obal Original-Reel®
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Ostatné mená RMCF0402FT23K2DKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.016" (0.40mm)
Vlastnosti Automotive AEC-Q200 Poruchovosť -
Detailný popis 23.2 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film zloženie Thick Film