RMCF0201FT820K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT820K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF0201FT820K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 820K OHM 1% 1/20W 0201
listoch: 1.RMCF0201FT820K.pdf2.RMCF0201FT820K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF0201FT820K
Číslo dielu RMCF0201FT820K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 820K OHM 1% 1/20W 0201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9265222 pcs Dátový hárok 1.RMCF0201FT820K.pdf2.RMCF0201FT820K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0201 Veľkosť / rozmer 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
séria RMCF odpor 820 kOhms
Výkon (watty) 0.05W, 1/20W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0201 (0603 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.010" (0.26mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 820 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film