RMCF0201FT2R74
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT2R74 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF0201FT2R74
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.74 OHM 1% 1/20W 0201
listoch: 1.RMCF0201FT2R74.pdf2.RMCF0201FT2R74.pdf
  • správa
Špecifikácie RMCF0201FT2R74
Číslo dielu RMCF0201FT2R74 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.74 OHM 1% 1/20W 0201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5860646 pcs Dátový hárok 1.RMCF0201FT2R74.pdf2.RMCF0201FT2R74.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0201 Veľkosť / rozmer 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
séria RMCF odpor 2.74 Ohms
Výkon (watty) 0.05W, 1/20W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0201 (0603 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.010" (0.26mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 2.74 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film