RMCF0201FT174R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT174R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF0201FT174R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 174 OHM 1% 1/20W 0201
listoch: 1.RMCF0201FT174R.pdf2.RMCF0201FT174R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
30000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF0201FT174R
Číslo dielu RMCF0201FT174R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 174 OHM 1% 1/20W 0201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13797200 pcs Dátový hárok 1.RMCF0201FT174R.pdf2.RMCF0201FT174R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0201 Veľkosť / rozmer 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
séria RMCF odpor 174 Ohms
Výkon (watty) 0.05W, 1/20W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0201 (0603 Metric) Ostatné mená RMCF0201FT174RTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.010" (0.26mm)
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 174 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film zloženie Thick Film