RMCF0201FT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT150R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF0201FT150R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150 OHM 1% 1/20W 0201
listoch: 1.RMCF0201FT150R.pdf2.RMCF0201FT150R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
30000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF0201FT150R
Číslo dielu RMCF0201FT150R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 150 OHM 1% 1/20W 0201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11948576 pcs Dátový hárok 1.RMCF0201FT150R.pdf2.RMCF0201FT150R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0201 Veľkosť / rozmer 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
séria RMCF odpor 150 Ohms
Výkon (watty) 0.05W, 1/20W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0201 (0603 Metric) Ostatné mená RMCF 1/20 150 1% R