RMCF0201FG33R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FG33R2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF0201FG33R2
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 33.2 OHM 1% 1/20W 0201
listoch: 1.RMCF0201FG33R2.pdf2.RMCF0201FG33R2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
15000 pcs
30000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF0201FG33R2
Číslo dielu RMCF0201FG33R2 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 33.2 OHM 1% 1/20W 0201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12498876 pcs Dátový hárok 1.RMCF0201FG33R2.pdf2.RMCF0201FG33R2.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0201 Veľkosť / rozmer 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
séria RMCF odpor 33.2 Ohms
Výkon (watty) 0.05W, 1/20W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0201 (0603 Metric) Ostatné mená RMCF0201FG33R2TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.010" (0.26mm)
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 33.2 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film zloženie Thick Film