RHC2512FT232R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT232R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RHC2512FT232R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 232 OHM 1% 2W 2512
listoch: 1.RHC2512FT232R.pdf2.RHC2512FT232R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie RHC2512FT232R
Číslo dielu RHC2512FT232R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 232 OHM 1% 2W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 184113 pcs Dátový hárok 1.RHC2512FT232R.pdf2.RHC2512FT232R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
séria RHC odpor 232 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Ostatné mená RHC 2512 232 1% R
RHC2512232FR
RHC2512232FR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm)
Vlastnosti Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 232 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film zloženie Thick Film