RGC2010FTC7K32
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RGC2010FTC7K32
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 7.32K OHM 1% 3/4W 2010
listoch: RGC2010FTC7K32.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie RGC2010FTC7K32
Číslo dielu RGC2010FTC7K32 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 7.32K OHM 1% 3/4W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1057261 pcs Dátový hárok RGC2010FTC7K32.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
séria RGC odpor 7.32 kOhms
Výkon (watty) 0.75W, 3/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 7.32 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film