RGC1206FTC113K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC1206FTC113K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RGC1206FTC113K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 113K OHM 1% 1/4W 1206
listoch: 1.RGC1206FTC113K.pdf2.RGC1206FTC113K.pdf
  • správa
Špecifikácie RGC1206FTC113K
Číslo dielu RGC1206FTC113K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 113K OHM 1% 1/4W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2739151 pcs Dátový hárok 1.RGC1206FTC113K.pdf2.RGC1206FTC113K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
séria RGC odpor 113 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená RGC 1/8 T2 113K 1% R