RGC0603FTC665K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RGC0603FTC665K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 665K OHM 1% 1/10W 0603
listoch: RGC0603FTC665K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RGC0603FTC665K
Číslo dielu RGC0603FTC665K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 665K OHM 1% 1/10W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4536139 pcs Dátový hárok RGC0603FTC665K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria RGC odpor 665 kOhms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200
Poruchovosť - Detailný popis 665 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film