RGC0603FTC100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0603FTC100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RGC0603FTC100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 1% 1/10W 0603
listoch: 1.RGC0603FTC100R.pdf2.RGC0603FTC100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RGC0603FTC100R
Číslo dielu RGC0603FTC100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100 OHM 1% 1/10W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4534504 pcs Dátový hárok 1.RGC0603FTC100R.pdf2.RGC0603FTC100R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria RGC odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená RGC 1/16 T2 100 1% R