RGC0603DTC953R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0603DTC953R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RGC0603DTC953R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 953 OHM 0.5% 1/10W 0603
listoch: 1.RGC0603DTC953R.pdf2.RGC0603DTC953R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RGC0603DTC953R
Číslo dielu RGC0603DTC953R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 953 OHM 0.5% 1/10W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4028068 pcs Dátový hárok 1.RGC0603DTC953R.pdf2.RGC0603DTC953R.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria RGC odpor 953 Ohms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená RGC 1/16 T2 953 0.5% R