RC14KT910R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC14KT910R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 910 OHM 1/4W 10% AXIAL
listoch: 1.RC14KT910R.pdf2.RC14KT910R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RC14KT910R
Číslo dielu RC14KT910R Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 910 OHM 1/4W 10% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 738307 pcs Dátový hárok 1.RC14KT910R.pdf2.RC14KT910R.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.25W, 1/4W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) -
Veľkosť / rozmer 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) séria RC
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia Axial
Ostatné mená RC 1/4 910 10% R