RC14KT1M10
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC14KT1M10
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.1M OHM 10% 1/4W AXIAL
listoch: RC14KT1M10.pdf
  • správa
Špecifikácie RC14KT1M10
Číslo dielu RC14KT1M10 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1.1M OHM 10% 1/4W AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 744954 pcs Dátový hárok RC14KT1M10.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
séria RC odpor 1.1 MOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Non-Inductive, Pulse Withstanding
Detailný popis 1.1 MOhms ±10% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition zloženie Carbon Composition