RC14KT120K
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC14KT120K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 120K OHM 1/4W 10% AXIAL
listoch: 1.RC14KT120K.pdf2.RC14KT120K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RC14KT120K
Číslo dielu RC14KT120K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 120K OHM 1/4W 10% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 620881 pcs Dátový hárok 1.RC14KT120K.pdf2.RC14KT120K.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
séria RC odpor 120 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RC 1/4 120K 10% R