RC14KB470R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC14KB470R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 470 OHM 1/4W 10% AXIAL
listoch: 1.RC14KB470R.pdf2.RC14KB470R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RC14KB470R
Číslo dielu RC14KB470R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 470 OHM 1/4W 10% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 543169 pcs Dátový hárok 1.RC14KB470R.pdf2.RC14KB470R.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
séria RC odpor 470 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RC 1/4 470 10% A