RC14JB3R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JB3R00 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC14JB3R00
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3 OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.RC14JB3R00.pdf2.RC14JB3R00.pdf
  • správa
Špecifikácie RC14JB3R00
Číslo dielu RC14JB3R00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3 OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 504462 pcs Dátový hárok 1.RC14JB3R00.pdf2.RC14JB3R00.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
séria RC odpor 3 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RC 1/4 3 5% A
RC1/435%A
RC1/435%A-ND
RC1/43JA
RC1/43JA-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Non-Inductive, Pulse Withstanding Poruchovosť -
Detailný popis 3 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition zloženie Carbon Composition