RC14JB10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JB10K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC14JB10K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10K OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.RC14JB10K0.pdf2.RC14JB10K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RC14JB10K0
Číslo dielu RC14JB10K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 566629 pcs Dátový hárok 1.RC14JB10K0.pdf2.RC14JB10K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
séria RC odpor 10 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Bulk