RC12KT13M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC12KT13M0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 13M OHM 10% 1/2W AXIAL
listoch: RC12KT13M0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RC12KT13M0
Číslo dielu RC12KT13M0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 13M OHM 10% 1/2W AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 535617 pcs Dátový hárok RC12KT13M0.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
séria RC odpor 13 MOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Non-Inductive, Pulse Withstanding
Detailný popis 13 MOhms ±10% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition zloženie Carbon Composition