RC12JT2M70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JT2M70 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC12JT2M70
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.7M OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.RC12JT2M70.pdf2.RC12JT2M70.pdf
  • správa
Špecifikácie RC12JT2M70
Číslo dielu RC12JT2M70 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.7M OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 437950 pcs Dátový hárok 1.RC12JT2M70.pdf2.RC12JT2M70.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
séria RC odpor 2.7 MOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RC 1/2 2.7M 5% R