RC12JT110R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JT110R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC12JT110R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 110 OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.RC12JT110R.pdf2.RC12JT110R.pdf
  • správa
Špecifikácie RC12JT110R
Číslo dielu RC12JT110R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 110 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 528875 pcs Dátový hárok 1.RC12JT110R.pdf2.RC12JT110R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
séria RC odpor 110 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RC 1/2 110 5% R