RC12JB22R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JB22R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC12JB22R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 22 OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.RC12JB22R0.pdf2.RC12JB22R0.pdf
  • správa
Špecifikácie RC12JB22R0
Číslo dielu RC12JB22R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 22 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 431966 pcs Dátový hárok 1.RC12JB22R0.pdf2.RC12JB22R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
séria RC odpor 22 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RC 1/2 22 5% A