RC12JB15K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JB15K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC12JB15K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 15K OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.RC12JB15K0.pdf2.RC12JB15K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RC12JB15K0
Číslo dielu RC12JB15K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 15K OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 493427 pcs Dátový hárok 1.RC12JB15K0.pdf2.RC12JB15K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
séria RC odpor 15 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Bulk