RAVF324DJT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF324DJT100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAVF324DJT100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 4 RES 100 OHM 2012
listoch: 1.RAVF324DJT100R.pdf2.RAVF324DJT100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie RAVF324DJT100R
Číslo dielu RAVF324DJT100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES ARRAY 4 RES 100 OHM 2012 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1095298 pcs Dátový hárok 1.RAVF324DJT100R.pdf2.RAVF324DJT100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.200" L x 0.122" W (5.08mm x 3.10mm)
séria RAVF Odpor-pomer-Drift -
Pomer rezistorov - Odpor (Ohmy) 100
Napájanie na prvok 125mW obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2012, Convex, Long Side Terminals Ostatné mená RAV 324D 100 5% R