RAVF168DJT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF168DJT100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAVF168DJT100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 8 RES 100 OHM 1506
listoch: RAVF168DJT100R.pdf
  • správa
Špecifikácie RAVF168DJT100R
Číslo dielu RAVF168DJT100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES ARRAY 8 RES 100 OHM 1506 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1768483 pcs Dátový hárok RAVF168DJT100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
séria RAVF Odpor-pomer-Drift -
Pomer rezistorov - Odpor (Ohmy) 100
Napájanie na prvok 62.5mW obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1506, Convex, Long Side Terminals Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet rezistorov 8 Počet kolíkov 16
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.020" (0.50mm) Detailný popis 100 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals